Резултати - 2014

 

ПЪРВО МЯСТО

1.      Симона Колева  - ЦДГ „Иглика“ гр.Карнобат

2.      Десислава Петкова  - ОУ" проф.Д.Димов" гр. Ловеч

3.      Ивайло Добрев  -  НУ "Отец Паисий" гр. Белослав

4.      Мария Иванова – СОУ "Цанко Церковски"  гр. П. Тръмбеш

5.      Павлина Йорданова  - СОУ"Цанко Церковски" гр.П. Тръмбеш

6.      Калина Живкова Кръстева  -  СОУ „Любен Каравелов“гр. Димитровград

7.      Пресиян Георгиев Колев -  ГПЧЕ"Васил Карагьозов" гр.Ямбол 

8.      Денис Георгиев Колев   - ЦДГ "Радост"гр. Ямбол

9.      Ина Даракчиева - ОУ „Душо Хаджидеков“гр. Пловдив

10.  Васил Милчев – III кл.-  СОУ „д-р П.Берон“гр. Перник

11.  Добромира Митева -  група Веселушко ОДЗ 11  "Коледарче" кв.Долно Езерово гр.Бургас

12.  Дея Евтимова – ОУ „Братя Миладинови “ Бургас

13.  Божидар Атанасов – група Веселушко ОДЗ 11  "Коледарче" кв.Долно Езерово гр.Бургас

14.  Румяна Стоилова  - ПГ - СОУ "Ив. Вазов"гр.Ст.Загора

15.  Михаела Клисарова 1 а  БНУ „Св.св.Кирил и Методий “гр.Атина Гърция

16.  Деница Стоянова –  ОУ „Братя Миладинови “ Бургас

17.  Семра Ахмедали - ОУ „Н.Вапцаров“ гр. Хасково

18.  Бахар Огнянова  - ОУ „Н.Вапцаров“ гр. Хасково

19.  Емел Карабаджак - ОУ „Хр.Данов“ с.Розино;общ.Карлово

20.  Йордан Александров  - ОУ „Н.Вапцаров“  гр.Хасково

ВТОРО МЯСТО

1.      Габриела Сашова  - БУ „Св.Св. Кирил и Методий“гр.Паленсия; Испания

2.     Райно Мишов  - ІІ б клас СОУ „ П.К.Яворов”- гр. Чирпан

3.     Анна – Мария Борисова - НЧ „Освобожение –1904г“гр. Каспичан 

4.     Кристина Йорданова  ПИГ – 7 СОУ „Отец Пайсии" с. Медковец

5.      МихаилЙотов - ОУ " Ш. Петьофи"- гр. Хасково 

6.     Анелия Колева  ОДЗ 11  "Коледарче" гр.Бургас

7.     Иванина Колева ОДЗ 11  "Коледарче" гр.Бургас

8.     Елена Попова ОДЗ 11  "Коледарче"  гр.Бургас

9.     Ивет Танева  ОДЗ 11  "Коледарче" гр.Бургас

10.  Рая  Георгиева  ОДЗ 11  "Коледарче" гр.Бургас

11.  Нели Желева -ОДЗ 11  "Коледарче" гр.Бургас

12.  Хелин Сабри - СОУ „Хр.Ботев“гр.Разград

13.  Хазел Фейзолу  - ОУ „Хр.Данов“ с.Розино

14.  Сивие Абдиева  - ОУ „Хр.Данов“ с.Розино

15.  Шабан Юмер - ОУ „Хр.Данов“ с.Розино

16.  Фунда Кьорова - ОУ „Хр.Данов“с.Розино

17.  Мюмюн Карабаджак -ОУ „Хр.Данов“ с.Розино

18.  Преслав Нанков  - ОДК -  Силистра

19.  Милка Христова СОУ"Христо Ботев" гр. Сунгурларе

20.  Теодор  Златев  ОДЗ 11  "Коледарче" гр.Бургас

21.  Десислава Колева -  ОДЗ 11  "Коледарче" гр.Бургас

22.  Андрей Пехливанов  СОУ"Христо Ботев" гр. Сунгурларе

23.  Валери Иванов  СОУ"Христо Ботев" гр. Сунгурларе

24.  Мелани Каровска ОУ „Г,Райчев“гр. Ст Загора

25.  Айлин Ридван – ОУ„Й,Йовков“гр.Добрич

26.  Виктория Тодорова БНУ „Св.св.Кирил и Методий “гр.Атина Гърция

27.  Габриела Димова – СОУ „Максим Райкович“ ; гр.Лясковец

28.  Йелиз Арнаудова  - ОУ „ Хр.Смирненски“гр.Карнобат

29.  Калоян Тодоров  - ОУ „Кирил и Методий“  с.Габровница

 30.  Тереза Стоянова – ПГ - СОУ "Ив. Вазов"гр. Стара Загора

 

ТРЕТО МЯСТО  - не се присъжда

 

 

Резултати от конкурса - 2013

Наградени

от V национален конкурс за детска рисунка

„ Българските приказки – извор на мъдрост и доброта ” – 2013 г.

Специални награди:

 на КСМП при общ. Перник – Хелмие  Шевкет 11г.Клуб Мечтатели -ОУ„Н.Й.Вапцаров”  Хасково 

  на Сдружение „ Дай,бабо,огънче!” – Борис Радославов -13 г. Студио по ИИ – Рени Арт - Монтана

Категория ДЕТСКИ ГРАДИНИ

І  място – Иванина Мирославова – 5г. група Пчеличка, ОЗД „ Коледарче”- Бургас

ІІ място -  Никол Николова – 6 г. ЦДГ „ Пролет” – Добрич

ІІІ място - Мария Неделчева – 4 г. група „ ЗвездичкаЦДГ Детски рай – Велинград 

Категория до 9 год

І място - Елица Парушева – 9 г. - Детски клуб „ Игралница забавалница” – Варна

І място – Цветомира Борисова – 9 г. - СОУ „Отец Паисий ”- Габрово

ІІ място – Николай Тодоранов – 9 г. ОУ „ Ст. Михайловски” – Пловдив

ІІ място – Мириам Стоянова – 9 г.  ОДК - Силистра

ІІІ място – Ивайла Панайотова – 9 г. Ателие " Ракурс"- НЧ " Отец Паисий" - гр Варна

 

 Категория 10 - 14 год

І място - Александър Михайлов – 10 г. СИП по ИИ - СОУ " Цанко Церковски", гр. Полски Тръмбеш

І място - Девора Цочева – 13 г.  СОУ " В. Левски" гр. Троян

ІІ място – Фатме Гюнай – 10 г Клуб Мечтатели -ОУ „ Н.Й.Вапцаров”  Хасково 

ІІІ място – Мария Коларова – 14 г.- НЧ " Отец Пайсии"1930 г- с Величково, общ. Пазарджик

ІІІ място – Севдалина Янкова – 13 г. Клуб по Етнография  ОУ „ Св.Св.Кирил и Методии” - с. Градинарово 

 

ЧЕСТИТО НА НАГРАДЕНИТЕ!

ОЧАКВАЙТЕ НАГРАДИТЕ ДО 15 април!

 

Резултати от конкурса 2012

Специална награда на КСМП  при Община Перник

СИП по ИИ - СОУ„Ц.Церковски”- гр. П.Тръмбеш

Специална награда на Сдружение„ Дай,бабо,огънче!”

Школа по живопис - Център за работа с деца – София  

 

до 9 години

І място

Елица Ганева – 51 СОУ „Ел. Багряна” гр. София

ІІ място

Мария Иванова  - СОУ „Ц.Церковски”- гр. П.Тръмбеш

Емили Яворова Петрова – ДОЦ „ Дай,бабо ,огънче ”

ІІІ място

Румяна Маринова  - ПГ/а – ЦДГ „ Миросава” – гр. Пловдив

Ясмин Кърджалиева – ШИИ „ Артея” – гр. Търговище

 

10-14 години

І място

  Анна Първанова – ОДК - гр Пловдив

Христина Тихова – ЦРД – гр.Силистра

ІІ място 

Доротея Янкова –  ЦРД – гр.София

ІІІ място

Бахар Огнянова – ОУ „Н.Вапцаров” гр. Хасково

 

над 14 години

І и ІІ

не се присъждат

ІІІ място

Глория Ангелова – гр. Свищов

 

Поощрителни  награди 

Георги Ников - ОУ „П. Славейков ” – гр. Варна

Вилиана Атанасова – СОУ „Ц.Церковски”- гр. П.Тръмбеш

Виктория Антова – Школа живопис към ЦРД – София

Джулиана  Аврамова - ДОЦ „ Дай,бабо ,огънче ” Перник

Йоанна Радева –Клуб „Игралница-занималница”гр.Варна

Пламен Петков – СОУ „ Христо Ботев ” –  гр. Нова Загора

 

 ЧЕСТИТО НА НАГРАДЕНИТЕ!!!


 

НОВИНИ

  Девети конкурс за мартеници

 "Пижо и Пенда" 2017 г. 

 

НАЦИОНАЛЕН ДЕТСКИ ФОЛКЛОРЕН КОНКУРС

 "ДАЙ,БАБО,ОГЪНЧЕ!" 2017