Участници - 2014

 

 

 

 

Участници - 2013

  1. Николай Тодоранов – 9 г  Оу „ Ст. Михайловски”  Пловдив
  2. Мартин Димитров – 10 г  СОУ „ Д-р П.Берон”   Свиленград
  3. Група„ Незабравка” – 5 г  ЦДГ „ Биляна”  
  4. Група„ Бърборани” – 4 г  ЦДГ „ Биляна”  
  5. Група„ Слънце” – 6 г      ЦДГ „ Биляна”   
  6. Детски клуб „ Игралница забавалница”-7-10 г 
  7. Златина Тодорова – 13 г. ОУ „ Хр. Ботев” Черноморец, общ Созопол
  8. Валентина Недялкова – 8 г   ОУ ” Бр. Миладинови”  Бургас
  9. Клуб Мечтатели и ателие Нови дрешки за овехтяли приказки -ОУ „ Н.Й.Вапцаров”  Хасково 
  10. ПИГ – Іклас    - 7 г   ОУ „ Райна Княгиня”  Пловдив 
  11. 2 а клас   - 8 г.     ОУ „ Райна Княгиня”     Пловдив 
  12. V клас    - 12г      ОУ „ Райна Княгиня”     Пловдив 
  13. Йоана Иванова – 9 г    118 СОУ Акад.Л. Стоянов”
  14. ІV клас    ОУ „ В. Левски”   с.Върбица, общ Горна Оряховица
  15. СОУ „Д. Талев”   Добрич
  16. Група по приложно изкуство - НЧ "П.К.Яворов" 1926 - с. Мещица, общ. Перник
  17. НЧ "Родопски фар - 1938" гр. Кърджали
  18. Храм "Успение Богородично" гр. кърджали
  19. НЧ " Отец Пайсии"1930 г- с Величково, общ. Пазарджик
  20. ІІ г клас на СОУ " Св. Кл.Охридски" - гр Варна
  21. Габриела Караджова - Школа по етнография - гр Хасково
  22. ОУ " Найден Геров"- ж.к. Меден рудник, гр Бургас
  23.  ІІІ кл на V СОУ - гр. Перник, ул " Г.Мамарчев" №2
  24.  ПИГ 2 клас на СОУ" Цанко Церковски"  гр. Полски Тръмбеш
  25. СИП по изобразително изкуство - СОУ " Цанко Церковски", гр. Полски Тръмбеш
  26. МУЦТПО - гр Карлово
  27. ОДЗ №4 " Чуден свят" - гр. Перник
  28. Лора Пламенова Спасова -  139 ОУ " Захарий Круша" гр. София
  29. ІІІ група " Мечо Пух" на ОЗД №19 " Яница" гр. Плевен 
  30. ОУ " Св. Климент Охридски" - гр Плевен
  31. ІV клас на НУ " Хр. Ботев" - гр Троян
  32. Йоана Григорова - СОУ " Св. Пайсии Хилендарски" - гр Златица
  33. ПГ-б- на ЦДГ ,,Валентина Терешкова " гр. Варна
  34. І клас на ОУ " Отец Пайсии" - с. Искра
  35. V клас на ОУ " Отец Пайсии" - с. Искра
  36. VІ клас на ОУ " Отец Пайсии" - с. Искра
  37. ЦДГ Детелина 28 - гр. Бургас
  38. І б клас на СОУ "Отец Пайсии" - гр. Кърджали
  39. Антоанета Виктор Бойчева - АтелиеТо - гр Пловдив
  40. Девора Цочева СОУ " В. Левски" гр. Троян
  41. Група Пчеличката Мая   ОДЗ № 11 гр. Бургас
  42. ІІ а клас  ХI ОУ „ Н.Лилиев”- гр. Стара Загора
  43. Студио по ИИ – Рени Арт - Монтана
  44. Жаклин Ангелова Рибова  І клас СОУ Н.Й.Вапцаров гр. Царево
  45. І клас ОУ Хр. Ботев - гр. Ракитово
  46. І клас ОУ „ Св.Св.Кирил и Методии”- Градинарово 
  47. Клуб по Етнография  ОУ „ Св.Св.Кирил и Методии” - с. Градинарово
  48. ІІІ в клас ОУ „ Шандор Петьофи” - гр. Хасково
  49. Клуб Мажоретки ЦДГ Детски рай - Велинград
  50. Група Пчеличка ЦДГ Детски рай - Велинград
  51. Група Звездичка ЦДГ Детски рай - Велинград
  52. Ателие Бърборино  ЦДГ Детски рай - Велинград
  53. Ана – Мария Красимирова  ОУ Хр. Ботев - Велинград
  54. Михаела Стоянова Фенерева   ІІІ а клас  ОУ „ Кл. Охридски”- с. Драганово, общ Горна Оряховица
  55. ОУ „Св.Св.Кирил и Методии” - с. Драгичево, общ Перник 
  56. Аслъ Исмаил  - Гр Тутракан
  57. СОУ „Л. Каравелов” – гр Димитровград
  58. ЦДГ Иглика - Гр Карнобат
  59. ОДК  гр. Пазарджик
  60. СОУ „ Александър Иванов - Чапай” гр.Белово
  61. Група Буратино    ЦДГ № 24 Светулка Гр Шумен
  62. Пресиян Колев  НУ „ Петър Нойков”  Ямбол
  63. ОДК   Силистра
  64. ПИГ ІІ   ОУ Богданица  С. Богданица,обл. Пловдив
  65. ЦДГ № 7 ПРолет   Гр Добрич
  66. Александра Бачева ІІ б кл   СОУ „ П. Хилендарски ”  гр Златица
  67. Цветан Илиев   ОУ „ Кл. Охридски”  С. Драганово,общ Г. Оряховица 
  68. Цветомира Борисова – ІІІ б клас  СОУ „Отец Паисий ”  Габрово
  69. Иванка Караджова  НЧ „ Зора” 1903г.  С. Радилово,общ. Пещера
  70. ЦДГ № 9 Любимка  Добрич
  71. Клуб Шарени усмивки  ОЗД № 2 Бърборино  Гр Средец
  72. Клуб Весела палитра   ОЗД № 2 Бърборино   Гр Средец
  73. ІІІ клас на   ОУ Св. Св. Кирил и Методий  С. Габровница 
  74. І б клас  СОУ „ П. Яворов”   Чирпан
  75. ЦДГ Светлина  Трявна
  76. ЦДГ № 1 „ В. Левски"  Свищов
  77. Радослава Димова   ОУ „ П. Славейков”   С Белащица, общ. Родопи
  78. Клуб " Рисувам света около мен" ІV а клас НУ „ Проф. Петър Нойков”  Ямбол
  79. Ателие " Ракурс"- НЧ " Отец Паисий" - гр Варна
  80. СОУ " Д-р Петър Берон" - гр. Перник

участници - 2012

  1.  НЧ „Хр. Ботев”1937 кв. Победа;гр. Бургас
  2. ЦДГ ”Радост”гр. Айтос, обл. Бургас
  3. ЦДГ „Деница” гр. Пловдив
  4. ОУ „Райна Княгиня ”гр. Пловдив
  5. ОДК „Св.Ив. Рилски” гр. Казанлък
  6. СОУ „П Яворов ” гр. Чирпан
  7. ЦДГ „Снежанка”гр. Казанлък
  8. II б клас на СОУ „ Хр. Ботев” гр. Нова Загора
  9. ШИИ „Артея” гр. Търговище
  10.  ОДК гр. Търговище
  11.  СОУ „Д. Талев” гр. Добрич
  12. ШИИ към НЧ „Хр. Ботев ”гр Роман;Обл. Враца
  13. НЧ „Пробуда” с Равнец; Обл Бургас
  14. 13 ОУ " Паисий Хилендарски" -  гр Стара Загора
  15. НЧ " Светлина - 1920" - с. Лозарево
  16. Детски клуб " Игралница - занималница" - гр Варна
  17. ОДК - гр Кърджали
  18. СОУ " Иван Вазов "- гр. Плевен
  19. СДГ №34 "Горски кът"к-с Златни пясъци
  20. Ателие "Приказен свят" гр. София
  21. СОУ  Цанко Церковски - гр. Полски Тръмбеш
  22. ОУ Петко Славейков - гр Варна
  23. ОУ Райна Княгиня - 6 кл- гр Пловдив
  24. ЦДГ Здравец - гр В. Търново
  25. СОУ Н. Катранов - гр Свищов
  26. ПБНУ Св. Иван Рилски - гр Хатива ; Испания
  27. ЦДГ№20 "Радост" гр Добрич
  28. НЧ "Родопски фар"1938 - гр. Кърджали
  29. ЦДГ "'Свобода" гр. Ямбол
  30. СОУ"Св. П.Хилендарски" - Златица
  31. НЧ "иван Вазов 1931" кв.Коматево гр. Пловдив
  32. IV б клас на НУ "П.Берон" гр Самоков
  33. СОУ "Н.Вапцаров" гр. Царево
  34. ЦРД  гр. Червен бряг
  35. НЧ  "Цвят1870" гр. Видин
  36. Детски учебен център „Безгрижно детство ” – Пловдив 
  37. ЦДГ „ Мирослава” – Пловдив 
  38. ІІ СОУ " Проф. Н. Маринов" - Търговище
  39. ЦДГ №13 - "Звездичка" - гр. Варна
  40. Школа по живопис при Столичен ЦРД
  41.  Храм "Успение Богородично" гр. Кърджали
  42. IIIа клас - СОУ " Д. Благоев" - гр. Провадия
  43. I- во СОУ " Свети Седмочисленици' гр. Търговище
  44. I а клас на СОУ "Св. св. Кирил и Методий" гр. Карнобат 
  45. СОУ "Бачо Киро"гр Летница;Обл Ловеч
  46. НЧ "напредък1871"гр Никопол;Обл Плевен
  47. ОДЗ "Слънчице"гр Вълчедръм; Обл Монтана
  48. ОДЗ № 24 "надежда"гр. София
  49. СОУ " Климент Охридски" гр. Казанлък
  50. ШИИ"Арт Попово"при Дом на културата гр. Попово
  51. ОУ " Н.Вапцаров" гр.Хасково
  52. ЦРД гр.Силистра
  53. I б клас СОУ "Св.Св Кирил и Методий"гр.Карнобат

 

  1.  Николай Тодоранов –  ОУ „Ст. Михайловски” гр. Пловдив
  2.  Веселина Ташева – ОДЗ „ Еделвайс” гр. Казанлък
  3.  Михаела Фенерева – с. Драганово;Общ. Г.Оряховица
  4.  Галимира Дончева – ОДЗ „ Пролет ”гр. Айтос
  5.  Ива Башлиева – Варна
  6.  Габриела Башлиева - Варна
  7. Глория Анатолиева Ангелова- гр. Свищов
  8. Светла Цветанова Илиева - гр. Криводол, Враца
  9. Николета Цецкова  Начева - гр. Кула
  10. Цветомира Димитрова - ПМГ -гр. Ловеч
  11. Анна Антонова Първанова - гр Пловдив
  12. Анелия Георгиева - Свиленград
  13. Владимир Пилософ - център за работа с деца "ПАНО" 
  14. Христина и Станислав Ботеви – гр. Кърджали
  15. Емили Яворова Петрова - Перник
  16. Яница Дончева Анастасова - ДГ "Делфинче"гр Черноморец
  17. Джулиана Вили Аврамова - Перник
  18. Асен Ангелов Петров - Перник
  19. Елица Светославова Ганева - София-

участници - 2011

 Получихме рисунки от:

НЧ "Напредък 1871" - гр. Никопол

ОУ "Г.С.Раковски" гр. Варна

СОУ "Найден Геров" Варна

НЧ. "Просвета 1870" Свиленград

Детски Клуб "Игралница - Занималница" Варна

ОУ "Хр. Ботев" с. Староселци Обл. Плевен

СОУ "Петко Славейков" - Кърджали

СОУ "Отец Паисий" - Кърджали

СОУ "Н. Вапцаров" - Царево

НУ "П. Берон" - Самоков

Училище "Родолюбие" към Асоциация "Бялата Лястовица" - Испания

ЦДГ "Радост" Габрово

ОУ "Св.Св. Кирил и Методий" с. Вердаре; Общ. Карлово

 СОУ "Св.Св. Кирил и Методий" Карнобат

СОУ "Н. Вапцаров" Варна

НЧ"Хр. Ботев - 1937" кв. "Победа" Бургас

ЦРД - Силистра

СОУ " Д. Талев" Добрич

ЦДГ 13 "Звездичка" Варна

ЦНСТ "Нов дом - нов шанс" Лом

ЦДГ "Валентина Терешкова" Варна

Арт работилница "Две ръчички" 140 ЦДГ "Тинтява" София

НЧ "Д. Благоев - 2008" Пловдив

ОДЗ 2 "Слънчо" Свищов

СОУ "Цв. Радославов" Свищов

НЧ "Развитие" Дряново

Школа по етнография към Младежки  център Хасково

Клуб "Дискавъри" ОУ "Хр. Ботев" Лом

НЧ "Светлина - 1907" Якоруда

ОУ "Ив. Вазов" Русе

Школа "Идея" Варна

НУ "В. Левски"  Сливен 3-в клас

ОУ "Отец Паисий" с. Драговищица;Общ. Костинброд

 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий"с. Буйново;Общ.Търговище

ОДЗ " Гьончо Белев" Ихтиман

ОУ " Св. Св. кирил и Методий" с. Драгановец

 ОДЗ № 4 "Радост" Смолян

 ОУ " Хр. Ботев" с. Рупци; Общ. Червен бряг

ОУ " д-р П. Берон" Шумен 1-а клас

Ателие за Изобразително изкуство - Д. Батенбергска Търговище

СОУ "Ив. Вазов" Вършец; Обл. Монтана

СОУ "Отец Паисий" Мадан

с. Осиново;Общ. Девин

ОбДК Стражица

НЧ "П.Яворов" с. Мещица;Общ. Перник

Школа по изобразително изкуство към ОДК Пловдив

СОУ "Св.Св. Кирил и Методий" Пордим;Обл. Плевен

Детско Арт студио "Дъга" Разград

ЦДГ "Незабравка"№5 Разград

ЦДГ "Славейче"№ 14 Разград

ЦДГ "Пролет"с. Драгиново;Общ. Велинград

НЧ "Зора - 1903"с. Радилово

НУ"Св.Св. кирил и Методий" Ямбол

 

 

 


 

НОВИНИ

  • Национален конкурс за рисунка "Българските народни приказки - извор на мъдрост и доброта"- 2014

 информация в Меню

  • VI детски фолклорен                конкурс "ДАЙ,БАБО,ОГЪНЧЕ !"              2014                 информация в МЕНЮ